Reclamatie Admin

In jos

Reclamatie Admin

Mesaj  Mach5 la data de Mar Feb 08, 2011 6:54 am

Nume Admin: Hessa (id mess: missy.anda)
Reclamatie: Astazi, 8 februarie 2011, in jurul orei 00.10, pe harta mini_dust2, am primit o "pedeapsa" de la adminul mentionat. Mai concret mi-a umplut folderul cs-strike cu screenshot-uri. Motivul? Numai adminul il stie. Anterior, mi-a facut poze pe harta fy_snow, poze pe care i le-am dat imediat pe mess.
Am fost nevoit sa ies din joc, apoi din steam, sa oporesc conexiunea la internet si sa sterg sutele de poze facute. Ulterior, am reintrat pe server si am cerut in mod politicos sa mi se spuna motivul pentru care am primit comanda respectiva. In loc de raspuns, mi s-a aplicat o noua "corectie" cu sute de poze, fiind nevoit sa ies iar din joc, din steam etc.
Am 37 de ani, sunt cadru didactic universitar si mi se pare inacceptabil modul in care am fost tratat.

Dovada: Martori: coiFF, FICAT (jucatorii pe care mi-i amintesc)
Multumesc!

Mach5
Vizitator

Sus In jos

Rectificare

Mesaj  Mach5 la data de Mar Feb 08, 2011 7:26 am

Din discutia avuta pe mess cu Hessa am aflat ca nu ea mi-a dat acea comanda!
In concluzie, nu stiu care admin mi-a oferit aceasta "bucurie".
CoiF?

Mach5
Vizitator

Sus In jos

Cer prea mult?

Mesaj  Mach5 la data de Lun Feb 14, 2011 6:38 am

Cer prea mult atunci cand solicit unui admin sa-mi spuna motivul pt. care ma scoate de pe server?
Serverul este public sau privat? Daca e privat ... as intelege si eu de ce nu sunt lasat sa joc!
Poate imi raspunzi, stimabile Dark !
Atata timp cat joc in mod ABSOLUT corect, nu inteleg motivul pt care sunt data afara ("coif", ban, etc).
Chiar nu are nimeni voie pe serverul acesta sa joace bine?
Cat de enervant poate sa fie, pt. un jucator cinstit, un asemenea tratament din partea unui admin!

Mach5
Vizitator

Sus In jos

Re: Reclamatie Admin

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum